Trvalo to přesně rok, než jsme vám mohli představit 7 finálních songů z našeho prvního EP. Nazvali jsme ho Všechno co mám – je to úryvek ze singlu Kapelní lajf. Nyní jsme moc rádi, že si naše songy můžete poslechnout, zatím online na všem streamovacích platformách (jestli nemáš spotify, nenaštvi se na nás) a za nedlouho je  hodíme i na youtube. Co vlastně kapele 5 zcela normálních osob trvalo tak dlouho natočit jedno EP?

– dohodnout termín č. 1

– dohodnout termín č. 2.

– překopat dohodnutý termíny, protože ani jeden z časových důvodů nevyšel

– zjistit, že jeden termín na všechny songy včetně vokálů prostě nestačí

– strávit víkend v Praze s Antym (Brutální Jahoda) a modlit se, aby nás nezabil za všechny naše poznámky, poznatky, předělávky, blbý kecy i specifickej humor

– vydržet s Ninou, která frázi „píšeme si svoje almanachy“ z Kapelního lajfu zpívala 40x

– mít radost z nahrávek, které byly kompletní cca v polovině května

– začít přemýšlet o klipech

– natočit klip ke Kapelnímu lajfu

– natočit klip k Nádražní

– připravovat koncept třetího klipu k songu Nostalgická

– vymyslet vizuál EP

– upravit desítky verzí songů ke spokojenosti všech zúčastněných

– naplánovat vydání, oslovit média, namyslet marketing

– pustit se do toho a doufat, že naše songy se budou líbit našim fanouškům

A co je u nás teď v plánu?

Co se týče koncertů:

V polovině října jsme si zahráli na charitativní akci v Táboře – Táborský sraz amerických aut s Jakofakt? a Voxelem. Na akci hrozně pršelo, Nina měla mokrý nohy, Vašek krabičky od kytarových efektů, Mates přetrhl strunu (naštěstí při posledním songu) a Jakoubek opět naznal, že nebyl zase vidět. Za prvé díky mlhovému efektu, za druhé skrze dešťové kapky. „Stejně nejsem vidět nikdy, vypadá to, že v kapele jsou jen 4 lidi“, nesměle po koncertě vypověděl Jakoubek. Každopádně, rádi jsme byli součástí tak krásný akce na dobrou věc!

Do konce roku nás čeká ještě koncert s Civilní Obranou 4. 11. 2023 v Hlavatcích u Soběslavi a letos nás nemine ani vánoční besídka v podobě koncertu s našimi kamarády z Náhodného Výběru i naší oblíbené zoo punkové bandy Peshata. Na další rok už máme domluvený 4 fesťáky, neleníme, makáme, plníme plány a jedeme dál! Vaše Utíkej!

Previous post KLAPKA: CHCE TO ZMĚNU
Next post Jak jsme točili další klip aneb zahráli jsme si na struny nostalgie

Goto Top