Utíkej!

Ahoj, my jsme kapela Utíkej!

Je nás pět a jmenujeme se Utíkej!. Kapela vznikla v létě 2019. Osud svedl dohromady lidi, kteří za sebou mají různé hudební formace a posbírali zkušenosti z podií a kapelního života. Náš styl není nikterak vymezený, ačkoli ho rádi označujeme jako specific drive punk-rock, protože je docela specifický, ale zároveň má drive a nejblíž je punk-rocku. Nechceme se ničím vymezovat, hrajeme to, co se nám líbí. Čekat od nás můžete punkovej nářez, i klidnější melodie. 

V roce 2023 naši bandu opustil basák Marťas, který s námi byl od založení kapely. Basy se proto chopil Libor Valiska a my jedeme dále v pětičlenné sestavě. Na podzim roku 2023 vydáváme první EP, které obsahuje 7 songů v čele se singlem Kapelní lajf, ke kterému je i videoklip

Za 4 roky fungování kapely jsme vydali několik videoklipů, odehráli desítky koncertů po boku větších i menších kapel a stále makáme na progresu naší muziky. Hudba nám dělá radost a tu chceme rozdávat dál. Snažíme se, aby se to projevilo hlavně v našich textech. Rádi bychom prostřednictvím našich rýmů předali cokoli, komukoli. Zastav se a poslouchej Utíkej!

Nejnovější hudební video:

Videogalerie kapely:

Goto Top