Rok 2023 byl pro naši pětku poměrně radostný. Začali jsme novým webem, přibrali do party basáka Líbu, nechali vyrobit merch, sem tam dokonce potkáme na našich koncertech lidi, co ty trika fakt nosí! Následovalo EP, který trvalo nahrát samo o sobě cca 1 rok, a než jsme si stihli rozdat dárky pod stromečkem, jsme zase na konci dalšího roku. Každopádně se skvělou bilancí včetně 3 natočených klipů. Kapelní lajf, Nádražní i Nostalgická mají zhlédnutí, co nám dělají radost, včetně pozitivních komentářů na YT i sociálních sítích. 

Chtěli bychom poděkovat lidem, kteří nám letos pomohli, ať už jsou to naši přátelé, rodiny, co s námi jezdí na koncerty a pomáhají nám, a hlavně to s námi vydrží (občas se prostě blbě nalejeme, máme připitomělý kapelní humor, chceme pařit někdy až do rána, nebo máme koncert místo toho, abychom trávili čas s našimi nejbližšími.) Takže děkujeme! Tisíceré díky patří hlavně Kubovi, našemu vrchnímu kameramanovi, který s námi tráví čas na koncertech i mimo ně, stará se nám o web i vizuály nejen ty klipové :).

Rok jsme zakončili epesně – koncertem v Želči s našimi spřátelenými kapelami Náhodný Výběr a Peshata. A byla to opravdu jízda – do týhle vesnice se vrátíme v červenci, a to na fotbalové hřiště na oblíbený festival Footfest. Což je pro nás opravdu pocta, na Footfestu už jsme hráli, a rádi se tam vrátíme. Pár dalších festů už máme potvrzeno, zůstaňte naladěni a poslouchejte naši muziku! Přejeme vám krásný závěr roku a ještě hezčí vstup do toho roku nového s „drajvem“! 

Specific drive punk-rock s vámi. Vaše Utíkej!

Previous post Jak jsme točili další klip aneb zahráli jsme si na struny nostalgie

Goto Top